انجام پروژه نرم افزاری


سفارش پروژه نرم افزاری

هشدار هشدار هشدار

آیا به دنبال برونسپاری طرح پژوهشی ، رساله ، پروپوزال و پایان نامه خود هستید ؟ دست نگه دارید . سعی داریم در ادامه چند نکته رو یادآور بشیم  تا  مسیر درست رو  انتخاب کنید.

دلیل شما برای اینکار چیه ؟

پاسخ 1: وقت انجام پایان نامه رو ندارم . مشغله کاری بهم اجازه نمیده بخوام روی پایان نامه وقت بذارم یا حتی ذهنمو درگیر کنه . همون وقتی رو که باید روی انجام پایان نامه بذارم روی کارم میگذارم و به صرفه تر هست برام.

راهنمایی : هیچ یک از گروههای مدعی انجام پایان نامه عهده دار تسلط صد در صدی شما روی پایان نامه نیستند. این شمایید که در انتها باید با تسلط دفاع کنید نه پژوهشگری که انجام دهنده پایان نامه برای شماست.

از طرفی واگذاری کار به گروههای انجام دهنده پایان نامه به هیچ وجه به معنای به سرانجام مطلوب رسیدن کار شما نیست.

بسیاری از این گروههای سودجو نیمه های راه شمارو تنها میگذارند و جدای از دست دادن هزینه و زمان شما دغدغه ذهنی شما رو چند برابر میکنند.

پاسخ 2. من شرایط جسمی انجام پایان نامه در سال جاری رو به دلیل بیماری یا شرایط فیزیکی خاصی که تا چند ماه دچارم ندارم.

راهنمایی :مطمین باشید استرس برونسپاری پایان نامه کمتر از استرس انجامش توسط خودتون نیست و استرس مضرترین آسیب برای سپری کردن درمان یا نوزاد شماست . شما میتونید از مرخصی تحصیلی استفاده کنید و بعد از رسیدن به شرایط مطلوب تحصیل خودتون رو ادامه بدید.

پایان نامه مسیری پرپیچ خواهد داشت و اصلا به این معنا نیست که با واگذاری پایان نامه از گزند در امان هستید و گاهی نمیشه چند هدف رو با هم دنبال کرد.

پاسخ 3 . اساتید ما خوب راهنمایی نمیکنند. دروس پایه را در دانشگاه خوب آموزش نداده اند و نمیدانم از کجا شروع کنم . مدت طولانی از شرایط تحصیل و پژوهش به دور بوده ام و نیاز دارم کسی کار پایان نامه را برایم انجام دهد.

راهنمایی : هرچند کاستی در آموزش قدرتمند و پژوهش محور سالیان سال هست گریبان گیر دانشجویان پر تعداد در دانشگاه های بعضا ناتوان در ارائه خدمات آموزشی برکسی پوشیده نیست و اساتید راهنما نمیتوانند این تعداد زیاد دانشجو را با دقت کنترل و راهنمایی کنند ولی انتخاب شما هم انتخاب درستی نیست.

شما میتوانید با گرفتن آموزش های لازم پیرامون نحوه ی سرچ مقاله ، ترجمه مقالات ، فراگیری نرم افزارهای مورد نیاز در راستای پایان نامه به راحتی از پس پایان نامه بر بیاید.

پاسخ 4. من نیاز دارم نتیجه پایان نامم یک مقاله خوب باشه که بتونم برای تحصیل در دانشگاههای خارج و یا مقاطع بالاتر در داخل ازش بهره ببرم و مطمینا موضوعی که پژوهشگرای نخبه از دانشگاه های شریف و تهران کار کنند منو به این مقصود میرسونه.

راهنمایی : مطمین باشید هیچ یک از نخبگان دانشگاهی پژوهشی که این پتانسیل را داشته باشد در اختیار شما نخواهند گذاشت چون جدا از بحث اخلاقی خود این نخبگان برای پیشرفت هر چه بهتر در مسیر علمیشان به نتیجه پژوهشهایی که این پتانسیل را داشته باشد نیاز دارند.

پس شما برای رسیدن به هدفی سرابگونه مسیر اشتباهی را در پیش گرفته اید. حتی اگر فرد یا گروهی به شما این قول را بدهد تا انجام گرفتن پایان نامه زمان طولانی در پیش خواهد بود و عهد ها ممکن است فراموش یا با بهانه ای نادیده گرفته شوند.

با توجه به راهنمایی های بالا و با توجه به محدودیتهای قانونی موجود که به تازگی برای برخورد با برونسپاری اثار پژوهشی در حال اجراست ، سعی کنید با فراگیری مهارتهای لازم از قبیل سرچ مقاله ، نحوه ی مقاله خوانی چالش و گپ علمی را انتخاب و با برونسپاری سفارش ترجمه این مقالات بر محتوی مقالات اشراف کامل پیدا کنید و در ادامه با فراگیری ابزارهای نرم افزاری لازم برای شبیه سازی و پیاده سازی ابتدا سعی کنید به تنهایی چالش مد نظر را پیاده کنید و اگر در این راه نیاز به مشاوره و همراهی پژوهشگران نخبه مشاوران شریف از جمله آموزش نم افزار ، جمع آوری داده ، پیاده سازی نرم افزاری ، شبیه سازی نرم افزاری ، تایپ و … دارید

با ثبت درخواست در سایت این افتخار را نسیب ما کنید

پرطرفدارها

آموزش نرم افزارهای اقتصادی و مالی2

انجام پروژه آموزش نرم افزاری اقتصادی و مالی

آموزش نرم افزارهای مهندسی برق

اجرای پروژه نرم افزاری مهندسی برق

آموزش نرم افزارهای مهندسی صنایع

اجرای پروژه نرم افزاری مهندسی صنایع

آموزش نرم افزارهای مهندسی عمران

اجرای پروژه  نرم افزاری مهندسی عمران

آموزش نرم افزارهای مهندسی مکانیک

اجرای پروژه  نرم افزاری مهندسی مکانیک

آموزش نرم افزارهای مهندسی کامپیوتر

اجرای پروژه نرم افزاری مهندسی کامپیوتر

تفاوت خدمات اجرای پروژه نرم افزاری مشاوران شریف

تمامی خدمات انجام پروژه به همراه آموزش حضوری یا آنلاین خواهد بود.

توانایی اجرای پروژه در تمامی گرایشهای تخصصی

تیم متخصص و حرفه ای از دانشگاه های برتر کشور

پشتیبانی 24 ساعته و تا یک ماه بعد از اجرای پروژه

 اجرای پروژه های نرم افزاری ، کدنویسی ، آماری

آموزش سیمولینک و متلب

انجام پروژه های سیمولینک و متلب

آموزش برنامه نویسی

انجام پروژه های برنامه نویسی

مهارت های ارائه

انجام پاورپوینت دفاع و متن سخنرانی

نرم افزارهای داده کاوی

انجام پروژه های آماری و داده کاوی

نگارش متون آکادمیک

 انجام خدمات تایپ ، ویراستاری و نگارش متون آکادمیک