چرا مشاوران شریف ؟

مشاوران شریف فعالیت غیر رسمی خود را از سال 89 و با انجام پروژه های نرم افزاری مهندسی شیمی و مهندسی نفت آغاز نمود.

رفته رفته همزمان با رضایت دانشجویان پروژه های دیگر رشته ها به این تیم پیشنهاد شد .

با توجه به درخواست دانشجویان ، تیم مشاوران شریف به رشته های مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر گسترش یافت . از اوایل سال 91 این نیاز احساس شد تا در علوم انسانی تیم کارشناسی خود را تقویت کنیم و با همین هدف همکاری خود را با دانشجویان دانشگاه تهران آغاز کردیم .

از نیمه های سال 92 با توجه به گسترش مخاطبان و تبلیغ دهان به دهان دانشجویان نام مشاوران شریف کاملا شناخته شد و با آغاز فعالیت سایت مشاوران شریف در زمستان 92 در مدت کوتاهی تمامی گروه های مشابه را پشت سر گذاشته و در تمامی موتورهای جستجو بی رغیب در صدر توجه قرار گرفتیم .

در سال های اخیر شاهدیم که موسسات نوپا با برند سازی در مدت کوتاهی با نام های مشابه مشاوران شریف در حال فعالیت هستند .

ولی تنها نام و برندی در زمینه پایان نامه که موتور جستجوی گوگل به صورت پیش فرض نامش را به شما پیشنهاد میکند مشاوران شریف میباشد. کافیست انجام پایان نامه در گوگل جستجو شود تا گوگل به شما پیشنهاد نماید از سایت مشاوران شریف دیدن کنید .

 

بر این باوریم این اعتماد جز با پاسخگویی ، امانت داری و دقت و کیفیت در ارائه خدمات بدست نیامده است .

این اعتماد را آسان بدست نیاورده ایم و در حفظ آن از هر زمانی مشتاق تر هستیم .

آن تیم کوچک و محدود با اعتماد شما عزیزان در تمامی رشته ها فعال میباشد . اکنون حدود 200 پژوهشگر نخبه و مجرب از دانشگاه های شریف ، تهران ، علم و صنعت ، امیرکبیر ، علامه طباطبایی ، خواجه نصیر و شهید بهشتی با گروه ما همکاری فعال دارند .

تفاوت شاخص ما با رغبای خود ارتباط آسان شما دانشجویان با هسته ی مدیریتی مشاوران شریف ، تضمین رفع خسارت مادی ، ارتباط مستقیم با پژوهشگران و آموزش حضوری رایگان و ارائه تخفیفات ویژه برای مشتریان قدیمی میباشد .