انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری

شاید معدود دانشگاه هایی در ایران وجود دارند که نحوه ی تحقیق و جستجوی علمی، برای انجام پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را به دانشجویان از پایه آموزش دهند .

مهارت جستجوی مقاله ، مهارت گزینش مقاله ، مهارت ترجمه و تسلط به کلمات تخصصی رشته ، مهارت انتخاب چالش پژوهشی در موضوع از مواردی هستند که باید در طول زمان و  تحصیل در مقطع کارشناسی آموزش داده شوند.

مشاوران شریف هدف  اصلی خود را بر پایه ی یاری رساندن و رهانیدن دانشجویان از سردرگمی و آموزش روش تحقیق در اولین گام و آموزش تخصصی جدید در لوای پایان نامه در دومین گام قرار داده است.

در خیلی از موارد با دانشجویانی مواجه هستیم که مدت مدیدی در پی انتخاب موضوع پایان نامه هستند و بدون توجه به امکان دسترسی به داده های پایان نامه، وقت زیادی را سپری کرده و متاسفانه به مشکل برخورده اند.

بسیاری از دانشجویان از انتخاب موضوعاتی که برای آنها ناشناخته است میترسند . بدون توجه به این که در مسیر انجام پایان نامه قرار هست به معلومات و نرم افزار های تخصصی که تاکنون مسلط نبوده ایم، احاطه یابیم .

این سردرگمی و ترس با کمک تیم تخصصی انجام پایان نامه از بین خواهد رفت و با انتخاب مسیر درست توسط تیم تخصصی مشاوران شریف و گرفتن اموزش در این مسیر تا روز آخر در کنار شما خواهیم بود.

به صورت متداول دو مسیر توسط ما در کنار شما طی میشود:

1) دانشجو ، خود یا به کمک استاد راهنما موضوع و مقاله پایه را در نظر دارد یا در گامی جلوتر پروپوزال را به تصویب رسانده و برای ادامه کار به گروه ما سفارش همکاری میدهد . بعد از کارشناسی دقیق توسط تیم تخصصی، زمان و هزینه اعلام و در صوت موافقت طرفین کار پایان نامه طی چند مرحله انجام میشود.

2) دانشجو از مرحله اول انتخاب موضوع پایان نامه به گروه مشاوران درخواست مشاوره میدهد و موضوع پایان نامه با توجه به فاکتور هایی که در صفحه ی انتخاب موضوع به آن اشاره کرده ایم به ایشان پیشنهاد و بعد از تایید استاد راهنما و مدیر گروه قرارداد عقد و پروپوزال و پایان نامه طی مراحلی انجام خواهد شد .

مشاوران شریف در تمامی رشته ها آمادگی همراهی دارد و تیم تخصصی مشاوران شریف در تمام زمینه ها فعال هستند.

در چهار گروه پایان نامه علوم پایه ، پایان نامه مهندسی ، پایان نامه علوم انسانی و مدیریت ، پایان نامه پزشکی تیم متعهد و مجرب مشاوران شریف امادگی مشاوره و همراهی شما را در این مسیر داراست و پیشینه درخشان گروه ما گواه این امر میباشد.

 

انتخاب موضوع پایان نامه

انجام پروپوزال

مشاوره و آموزش پایان نامه

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

هزینه انجام پایان نامه

برای گرفتن خدمات مشاوره رایگان با شماره تماس 09355665662 یا تلگرام 09304521661 اقدام نمایید یا از طریق فرم درخواست ثبت سفارش نمایید تا همکاران حداکثر تا 24 ساعت بعد با شما تماس بگیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *