انتخاب موضوع پایان نامه

پایه پایان نامه کامل و دقیق و ریز بینانه ، انتخاب موضوع پایان نامه ایست  که مواردی چون نوآوری ، پیشینه ی پژوهش ، امکان پیاده سازی ، امکان مقایسه ، دسترسی به اطلاعات در آن پیش بینی شده باشد.

اگر موضوع پایان نامه انتخابی هر یک از این ارکان را نداشته باشد حتی اگر پروپوزال به تصویب شورای پژوهشی هم رسیده باشد برای ادامه ی مسیر با مشکل مواجه میشوید.

خوشبختانه با راه اندازی سامانه ایرانداک تا حدود زیادی از اصالت  و تکراری نبودن موضوع پایان نامه مطمئن میشویم . ایرانداک این امکان را میدهد تا قبل از تصویب موضوع پایان نامه و طی مراحلی که راهنمای زیر برای کمک به شما اورده ایم از پیشینه موضوع اگاه شوید .

دانلود راهنمای استعلام پیشینه موضوع پایان نامه از ایرانداک

هرچند در بسیاری از موارد موضوع توسط ایرانداک غیرتکراری به نظر میرسد ولی با دقت بیشتر شاهد شباهت زیاد موضوع میشویم و بهتر است در آن مسیر گام بر ندارید . البته در بسیاری موارد تایید نهایی موضوع پایان نامه توسط سامانه ایرانداک به انتخاب استاد دانشجو و مشورت ایشان گذاشته میشود.

بعضی از دانشگاه های مادر با این سامانه همکاری نداشته و دانشجویان این دانشگاه ملزم به ثبت موضوع پایان نامه خود در این سامانه نیستند که موجبات سوء استفاده افرادی را در پی داشته است. پس بهتر است حتما موضوع جدای در ایرانداک در گوگل و سیویلیکا هم جستجو شود.

ارائه ی موضوع توسط مشاوران شریف همواره بصورت رایگان صورت گرفته است و خوشحال هستیم این سنت شکنی باعث شده موسسات دوست و همکار نیز در همین مسیر قدم بردارند تا دانشجو بدون استرس و قبل از هرگونه قرارداد و پرداخت هزینه حق انتخاب موضوع پایان نامه را داشته باشد.

به صورت کلی موضوع پایان نامه با لحاظ موارد زیر توسط گروه مشاوران شریف به شما دانشجویان پیشنهاد میشود :

  • علاقه دانشجو .
  • توصیه استاد و اولویت ایشان .
  • زمان و هزینه ای که شما برای پایان نامه متصور هستید.
  • هدف شما برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و یا اپلای .

مواردی چون دانشگاه محل تحصیل دانشجو ، تعداد مقالاتی که میخواهید از پایان نامه استخراج کنید ، احاطه به نرم افزار مورد استفاده برای انجام موضوع ، انتخاب پژوهشگر مشاور نیز در انتخاب موضوع پایان نامه توسط شما تاثیر گذرا هستند .

پس از انتخاب موضوع و گرفتن پیشینه از ایرانداک و تایید نهایی استاد برای انجام پروپوزال اقدام میشود.


انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری

انجام پروپوزال

مشاوره و آموزش پایان نامه

تهیه پاورپوینت دفاع پایان نامه

هزینه انجام پایان نامه

هزینه انجام پروپوزال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *